Zabójstwo na warszawskiej Pradze. Policja poszukuje sprawcy

Udostępnij:

W minioną sobotę około godziny 16.00 na ulicy Siedleckiej rozległa się seria strzałów. Ciężko ranny został mężczyzna, który chwilę wcześniej wbiegł do samochodu należącego do firmy zajmującej się przewozem osób. Próbował nakłonić kierowcę, żeby jak najszybciej odjechał. Wówczas nieznany sprawca oddał kilka strzałów w kierunku samochodu. Kierowca został raniony w rękę, a mężczyzna, który próbował uciec taksówką, został postrzelony w głowę. W samochodzie znajdowała się również pasażerka. Kobieta jako jedyna nie doznała żadnych obrażeń.

Mężczyzna postrzelony w głowę zmarł w szpitalu. Jak informował rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga Marcin Saduś, tożsamość ofiary została ustalona. Mężczyzna ten był dobrze znany organom ścigania. Jak podała Polska Agencja Prasowa, był to obywatel Armenii.

Policja nadal poszukuje sprawcy tego zabójstwa, który zdołał uciec z miejsca zbrodni. Stołeczna komenda prosi o kontakt wszystkich, którzy mogliby pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu. Niewykluczone, że do strzelaniny na Pradze doszło w wyniku przestępczych porachunków.

Marek Gutowski

fot. archiwum

Udostępnij:

Komentarze